Türkiye'nin Yerel Araç Kiralama Platformu
            Sizde Hemen Yerinizi Alın!

 


ANASAYFA
GarantiAraba.Com
GARANTİARABA
Bizi Tanıyın
RENT A CAR KASKO
En Uygun Fiyat
PAKETLERİMİZ
Bayilik Paketlerimiz
REFERANSLAR
Mutlu Müşteriler
İLETİŞİM
Bize Ulaşın


Gizlilik Politikası
 
 

1) Garanti Araba, kullanicilarin www.garantiaraba.com sitesi üzerinden ilettikleri kisisel bilgilerini, Gizlilik Politikasi ile belirlenen amaçlar ve kapsam disinda, üçüncü kisilere açiklamayacaktir. Kisisel bilgiler, ad soyadi, adresi, telefon numarasi, e-posta adresi gibi kullaniciyi tanimlamaya yönelik her türlü diger bilgiyi içermekte olup kisaca Gizli Bilgiler olarak anilacaktir. 
 

2) Garanti Araba, isbu Gizlilik Politikasi ve Kullanici Sözlesmesinde tanimli olan haller haricinde kisisel bilgileri herhangi bir sirket veya üçüncü kisilere açiklamayacaktir.Garanti Araba, kisisel bilgileri kendi bünyesinde müsteri profili belirlemek ve istatistiksel çalismalar yapmak amaciyla kullanabilecek ve sadece bu çalismalarin yapilmasi amaciyla 3.kisiler ile paylasabilecektir.

3) Garanti Araba, kisisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayi, bunu bir sir saklama yükümlülügü olarak addetmeyi, gizliligin saglanmasi ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamaminin veya herhangi bir kisminin kamu alanina girmesini veya yetkisiz kullanimini veya üçüncü bir kisiye ifsasini önlemek için gerekli tedbirleri almayi ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Garanti Araba gerekli bilgi güvenligi önlemlerini almasina karsin, www.garantiaraba.com sitesine ve sisteme yapilan saldirilar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kisilerin eline geçmesi durumunda, Garanti Araba’nın herhangi bir sorumlulugu olmayacaktir.

4) Garanti Araba, kullanicilara ve kullanicilarin www.garantiaraba.com sitesinin kullanimina dair bilgileri, teknik bir iletisim dosyasini (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanicilar dilerlerse teknik iletisim dosyasinin gelmemesi veya teknik iletisim dosyasi gönderildiginde ikaz verilmesini saglayacak biçimde tarayici ayarlarini degistirebilirler. 

 


Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin WhatsApp !

0532 385 10 77
 


      GARANTİ ARABA

      BİLGİ VE BELGELER

      SOSYAL MEDYA

 


İLETİŞİM   

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Faik Köksal Sok.   
No:8/A Bakırköy 34144 İSTANBUL   
Çağrı Merkezi :      0850 220 40 44   
(Gsm + Whatsapp) GSM :      
0532 385 10 77   
E-Mail: info@garantiaraba.com   


    Tüm Hakları Saklıdır.
© 2018 GarantiAraba.Com | Türkiye'nin Araç Kiralama Platformu                                                                                                                                                                                                                                     Powered by NN Teknoloji